Exkluzivní kurz pilotování letadla

Dodavatel: Adrop
Chcete si vyzkoušet pilotování lehkého letadla Cessna? Zažijte něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Během několika letů budete seznámeni Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00381
  • Varianta
Cena:6 100,- Kč
bez DPH 5 083,-

Zboží nelze momentálně objednat

Exkluzivní kurz pilotování letadla

Chcete si vyzkoušet pilotování lehkého letadla Cessna? Zažijte něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Během několika letů budete seznámeni s pilotáží, letem po okruhu a řešením mimořádných událostí. Létání předchází pozemní příprava, při které vám budou vysvětleny základy aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Na závěr absolvujete navigační let po vámi zvolené trase.

Exkluzivní kurz pilotování letadla - 4 hodiny

Letadlo bude připraveno pouze pro Vás a našeho pilota. Kurz se skládá z 2 hodin teorie a 2 hodin létání rozdělených do cca 4 letů.

Program kurzu: pozemní příprava 2 hod, Let č.1 - rovný let a zatáčky 20 min., Let č.2 - let po okruhu, starty a přistání 25 min. Let č.3 - mimořádné události za letu, 25 min. Let č.4 - navigační let po trati 50 min. Kurz trvá celkem 4 hodiny.

Kratší exkluzivní kurz pilotování letadla - 2,5 hodiny

Letadlo bude připraveno pouze pro Vás a našeho pilota. Kurz se skládá z předletové přípravy (základní znalosti o letounu, popis, základy mechaniky letu a účinky kormidel, seznámení s meteobrífingem, využitelností vzdušného prostoru a navigační příprava mapy). Poté následuje hodinový let a po přistání poletový rozbor, kdy Vám bude pilot k dispozici pro zodpovězení Vašich otázek. Kurz trvá celkem cca 2,5 hodiny.

Zkrácený exkluzivní kurz pilotování letadla - 1 hodina

Absolvujete cca 15-ti minutovou připravu, při které budete seznámeni s principy ovládání letounu. Poté si dle svého přání vyberete trať svého 45 minutového letu, během kterého budete pod dohledem instruktora a dle jeho rad sám pilotovat letoun a stanete se pilotem na zkoušku. Kurz tedy trvá celkem 1 hodinu.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy starší 18ti let. Dobrá zdravotní způsobilost nutná.

Počasí

Předpokladem je pěkné počasí, nemělo by pršet ani sněžit.

Čas

Celkový čas včetně instruktáže a přípravy je 4 nebo 2,5 hodiny - dle Vámi vybrané varianty. Zkrácený kurz trvá cca 1 hodinu.

Počet účastníků

Určeno pouze pro 1 osobu.

Diváci

Mohou být přítomni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Sportovní pohodlné oblečení.

Sezóna

Celoročně. 2,5 hodinový kurz ve Středočeském kraji pouze březen - prosinec.

Rezervace termínu

Minimálně 3 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu - zkrácený exkl. kurz 1 hodina (Brno)
Darečky.cz