EVA punčocháče, silonky se zesíleným sedem

Dodavatel: novega
Dámské jemné punčochové kalhoty 20 DENDámské jemné punčocháče "EVA" jsou vyrobeny z kvalitního příjemného materiálu. Tyto punčocháče patří mezi nejprodávanější produkty v punčochovém zboží značky Stellelinda. Silonky nabízené pod názvem Eva mají Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: 060-060302
  • Varianta
Cena:28,- Kč
bez DPH 23,-

Zboží nelze momentálně objednat

EVA punčocháče, silonky se zesíleným sedem

Dámské jemné punčochové kalhoty 20 DEN

Dámské jemné punčocháče "EVA" jsou vyrobeny z kvalitního příjemného materiálu. Tyto punčocháče patří mezi nejprodávanější produkty v punčochovém zboží značky Stellelinda. Silonky nabízené pod názvem Eva mají zesílený sed a špičku. Jsou nabízeny ve třech velikostech v základních tělových barvách a doplňkové černé barvě. Díky své nízké ceně patří mezi nejoblíbenější silonky v našem internetovém obchodě.

Punčochové zboží zn. Stellelinda

i-eva

Složení: 97% polyamid, 3% elastan

Značka Stellelinda je sesterskou značkou punčochového zboží značky StelleDonna. Výrobky této značky jsou vyrobené z kvalitního 100% polyamidu. V nabídce jsou podkolenky a ponožky v balení 2 páry za vynikající cenu, dále jsou v této kolekci nabízeny polyamidové punčochové kalhoty jak v základních velikostech, tak i punčochové kalhoty se zadním klínem pro nadměrné velikosti.

Značka Stellelinda je maximální spokojenost za nízkou cenu..

Výrobce StelleDonna
Varianta Barva tm.tělová-Velikost 164/108
Darečky.cz