Erotická kosmetika

V naší nabídce naleznete také erotickou kosmetiku pro muže i ženy. Tato kosmetika poskytuje intenzivnější vnímání intimních chvil a zvyšuje sexuální touhu. Vyberte si masážní olej nebo například stimulující gel pro muže.

Excite Silk Skin Excite Silk Skin
375,- Kč
bez DPH 313,-
3 dny
Popis produktu:
Účinky: Masážní olej se výborně se hodí pro jemnou masáž intimních partií, při které zpříjemní každý dotek. Milostnou předehru i samotné milování tak naplní smyslností a vy si vychutnáte každý okamžik milostného aktu. Mastný efekt mizí během chvilky a zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou.Objem: 30 mlPoužití: Aplikujte jemnou masáží, dokud se olej zcela nevstřebá.
Excite Man Volume Excite Man Volume
415,- Kč
bez DPH 346,-
3 dny
Popis produktu:
Účinky: Vaše erekce bude velmi pevná, zvětší se průměr údu a pocity při splynutí s partnerčiným tělem tak získají na intenzitě. Délka vašeho přirození se prodlouží a budete tak moci prožít hlubší průnik do lůna vaší partnerky.Objem: 30 mlPoužití: Před použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží, dokud se gel zcela nevstřebá.
Excite Man Retard Excite Man Retard
455,- Kč
bez DPH 379,-
3 dny
Popis produktu:
Účinky: Gel znecitliví nervová zakončení na penisu, oddálí vyvrcholení a poskytne tak více času pro chvíle lásky. Dopřejte dlouhotrvající rozkoš sobě i své drahé polovičce a vychutnejte si každý pohyb při spojení vašich těl.Gel pro oddálení ejakulace snižuje citlivost penisu a prodlužuje sexuální výkon. Přirozeně ztlumí podměty, které přicházejí z nervových zakončení na penisu a poskytne tak více času pro vaše chvíle lásky. Gel se lehce vstřebá a nezanechá žádné mastné stopy.Objem: 30 mlPoužití: Před použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží, dokud se gel zcela nevstřebá.
Excite Man Stimul Excite Man Stimul
485,- Kč
bez DPH 404,-
3 dny
Popis produktu:
Účinky: Simulující gel prokrví penis a zajistí tak snáze pevnou a dlouhotrvající erekci, navíc zvýší dráždivost každého doteku. Stimulující gel ve vás rozdmýchá neutišující a dosud nepoznaný chtíč. Navíc je vhodný pro všechny věkové skupiny mužů a zvláště pro ty, kteří neradi užívají pilulek pro podporu erekce. Gel se lehce vstřebá a nezanechá žádné mastné stopy.Objem: 30 mlPoužití: Před použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží, dokud se gel zcela nevstřebá.
Excite Woman Fly Excite Woman Fly
485,- Kč
bez DPH 404,-
3 dny
Popis produktu:
Účinky: Stimulující gel se stane se vaším skvělým pomocníkem při chvílích intimity. Rozproudí vaši smyslnost a rozdmýchá neutišující vášeň. Díky prokrvujícímu účinku dojde k velmi intenzivnímu vzrušení a to za krátkou dobu. Navíc zvýší vaše vnímání každého dotyku a umožní tak vychutnat si každý okamžik erotické chvíle naplno.Objem: 30 mlPoužití: Před použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží, dokud se zcela nevstřebá.
Darečky.cz