Epo holografický balanční náramek černý + bílá

Dodavatel: Epo náramky
Silikonové náramky EPO s jedinečnou hologramovou technologií Vám umožní zlepšit rovnováhu, sílu, pružnost, ohebnost a zkrátit čas nutný k regeneraci celého organismu.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: epo2
  • Velikost
Cena:290,- Kč
bez DPH 242,-

Zboží nelze momentálně objednat

Epo holografický balanční náramek černý + bílá

Silikonové náramky EPO s jedinečnou hologramovou technologií Vám umožní zlepšit rovnováhu, sílu, pružnost, ohebnost a zkrátit čas nutný k regeneraci celého organismu. Pomocí energie v hologramech, která se v kontaktu s biolektromagnetickým polem člověka snaží srovnat energii v těle na frekvenci 7,8 Hz, bude Vaše tělo pracovat na nejlepší možný výkon.

Při této frekvenci, která je pro organismus nejpřirozenější, dochází k ideálnímu proudění energetickými kanály (meridiány) a tím ovlivňuje i regeneraci po náročných fyzických výkonech, zlepšuje spánek a u mnoha lidí bylo zaznamenáno velké zdravotní zlepšení,zejména u bolestí hlavy či zad. Energie z hologramů ve spojení s elektromagnetickým polem člověka, vytváří ochranu proti nežádoucím frekvencím, které jsou v dnešní moderní době všude kolem nás (TV, mobil, microwave, wi-fi a další).

I když byly náramky EPO původně určeny hlavně pro sportovce, jejich funkci ocení každý,od dětí až po seniory. Funkčnost náramků si můžete vyzkoušet sami pomocí jednoduchých testů stability, síly a pružnosti.

Holografickou technologii v silikonových náramcích v současné době využívá většina špičkových sportovců z celého světa. Piloti F1, hráči NBA, fotbalisté, tenisté, snowboardisté, lyžaři, atleti a další....

Účinky náramku se projeví téměř okamžitě. Po navléknutí můžeme ihned pozorovat některé z účinků, které můžeme ověřit pomocí jednoduchých kineziologických testů.

Jsou vyrobeny z chirurgického silikonu a jsou naprosto neinvazivním produktem, který nemá žádné vedlejší účinky.

Velikost M+ (188mm)
Velikost XL (215 mm)
Velikost M (175 mm)
Velikost S (160 mm)
Velikost L (200 mm)
Darečky.cz