EnzymEx® Multi 90cps. Amix

Dodavatel: Fit centrum
EnzymEx® Multi obsahuje široké spektrum důležitých enzymů nezbytných pro trávení a vstřebávání všech hlavních živin (bílkovin, sacharidů a tuků)
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1526
Cena:484,- Kč
bez DPH 403,-

Zboží nelze momentálně objednat

EnzymEx® Multi 90cps.   Amix
EnzymEx® Multi obsahuje široké spektrum důležitých enzymů nezbytných pro trávení a vstřebávání všech hlavních živin (bílkovin, sacharidů a tuků). Enzymy v tomto komplexu jsou mikrobiálního původu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza). Tento výrobek je proto zcela rostlinného původu.

Výhody:
♦ Zlepšuje vstřebávání živin
♦ Přírodní produkt
♦ Rostlinný původ

Doporučené dávkování: 
2 kapsle denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1492,9 KJ / 351,8 Kcal
Bílkoviny 21,1 g
Sacharidy 62,8 g
Tuky 1,8 g

Složení ve 2 kapslích:
 hydrogenfosforečnan vápenatý, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), EnzymEx® komplex 300mg (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Upozornění: 
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.
Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.
Výrobce Amix
Darečky.cz