Den v Armyparku

Dodavatel: Adrop
Už odmalička jste se proháněli po lese v maskáčích a Vaším snem bylo stát se vojákem? Rádi řídíte a chtěli byste si vyzkoušet něco opravdu exkluzivního? Máme pro Vás skvělý nápad na dárky plné adrenalinu. Tak spojte Vaše sny a představy dohromady a vydejt Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00014
Cena:6 300,- Kč
bez DPH 5 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Den v Armyparku

Už odmalička jste se proháněli po lese v maskáčích a Vaším snem bylo stát se vojákem? Rádi řídíte a chtěli byste si vyzkoušet něco opravdu exkluzivního? Máme pro Vás skvělý nápad na dárky plné adrenalinu. Tak spojte Vaše sny a představy dohromady a vydejte se s námi na jeden den na adrenalinovou zábavu do Armyparku! Budete mít jedinečnou možnost na vlastní kůži zažít jízdu v plně funkčním bojovém vozidle pěchoty BVP1 nebo tanku VT-55. Připravena je pro Vás prohlídka expozice vojenské techniky. Osvojíte si základy vojenské terminologie a poznáte vojenskou techniku.

Program dnu v Armyparku

Vyzkoušejte si na vlastní kůži jízdu v plně funkční vojenské technice osazené originálním příslušenstvím. 30 minut řízení můžete využít v bojovém vozidle pěchoty BVP1 nebo vyprošťovacím tanku VT-55. Čeká Vás prohlídka expozice spojená s odborným výkladem, kde uvidíte např. obrněný transportér OT90, PLDVk, BRDM2, PV3S, URAL, ZIL a mnoho dalších vozidel. Po celý průběh programu máte zajištěný vstup do lanového centra, kde naleznete i 150 metrovou lanovku přes vodní hladinu a atrakci Big Swing, což je obří houpačka, která simuluje volný pád - naprostý adrenalin. Dále budete mít zaúkol rozborku a sborku samopalu vzoru 58 a nakonec můžete využít laserovou střelnici. Na konci dne obdrží všichni certifikát o schopnosti řízení vojenské techniky a ti nejlepší dostanou ocenění – zlatou kuklu ARMY PARKU.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy. Minimální věk je 18 let. Řidičský průkaz sk. B není nutný, ale doporučuje se.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh akce.

Čas

Začátek je mezi 9:30 a 10:00. Délka celého programu je v závislosti na počtu osob. Přibližný čas je cca 3-4 hodiny.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pouze pro 1 osobu.

Diváci v Armyparku

Diváci zde mohou být po domluvě zdarma. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučujeme sportovnější oblečení s dlouhým rukávem. V případě chladnějšího počasí je potřeba obléci se tepleji a mít s sebou případně i pláštěnku.

Sezóna

Každý den od dubna do listopadu.

Rezervace termínu

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (okr. Pardubice)
Darečky.cz