Den s fekálním vozem

Dodavatel: Adrop
Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro každého, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Zní Vám to celé šíleně? Věřte, že si zažijete ojedinělou zábavu a nebojte - není to špinavá práce, jen Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00387
Cena:4 370,- Kč
bez DPH 3 642,-

Zboží nelze momentálně objednat

Den s fekálním vozem

Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro každého, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Zní Vám to celé šíleně? Věřte, že si zažijete ojedinělou zábavu a nebojte - není to špinavá práce, jen možná malinko nevoní.

Program

Den s fekálním vozem začíná v 9 hodin ráno. Budete seznámeni s vozem, ovládáním příslušenství a pracovní náplní, která Vás čeká a nemine. A věřte, že Vás čeká něco, co jen tak někdo nezažije. Bude Vám přidělena funkce závozníka fekálního vozu Tatra 815, kdy budete aktivně zapojeni do práce a dozvíte se, jak se vysává odpad a odpadní vody. Váš ojedinělý zážitek ukončíte obědem, který je zahrnutý v ceně.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 18 let.

Počasí

Nemá na zážitek vliv. Jezdí se za každého počasí.

Čas

Zážitek trvá cca 3 hodiny.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Diváci mohou být přítomni na začátku a konci Vaší šichty, je dovoleno fotit i natáčet.

Oblečení

Doporučujeme volnočasový oděv přizpůsobený aktuálnímu stavu počasí. Bude Vám zapůjčena ochranná kombinéza včetně nezbytných gumových rukavic.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Zážitek se koná vždy 1x měsíčně, proto je dobré si rezervovat termín co nejdříve.

Varianta Pro 1 osobu (Nymburk)
Darečky.cz