Dárkový set vůní - svěží (White Tea, Fresh Linen, Sea Breeze)

Dodavatel: Aroma-lampy
Produkt: Dárkový set Balení obsahuje: 3x180ml svěží vůně do katalytické lampy Vůně v balení: White Tea: Překrásně čerstvá aromatická kombinace vůní citrusů a bergamotu s jemnou příměsí jasmínu. Vůně je obohacena sladkými fialkami a santalovým dřevem. Fres Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: AB_PFLS1029
Cena:550,- Kč
bez DPH 455,-

Zboží nelze momentálně objednat

Dárkový set vůní - svěží (White Tea, Fresh Linen, Sea Breeze)

Produkt: Dárkový set

Balení obsahuje: 3x180ml svěží vůně do katalytické lampy

Vůně v balení:

White Tea: Překrásně čerstvá aromatická kombinace vůní citrusů a bergamotu s jemnou příměsí jasmínu. Vůně je obohacena sladkými fialkami a santalovým dřevem.

Fresh Linen: Lehké, vzdušné a krásně čisté. Tato nádherně svěží a povznášející vůně evokuje jemnou vůni čerstvého prádla vlajícího na čerstvém vánku. Jemné tóny aloe, levandule a citrusu vytvořily nostalgickou kytici připravenou přeměnit každý dům na domov.

Sea Breeze: Atmosféricky mořská scenérie k uvolnění smyslů. V této směsici je zachycen osvěžující pocit mořského vzduchu - svěží, čistý a uklidňující. Příměs teplých citrusů v kombinaci s mátou peprnou, tařicí skalní vytvořila neprosto nádherně vzrušující vůni.

Doporučujeme jako vhodný dárek v případě, že již máte zakoupenou katalytickou aroma lampu a chcete udělat Vašim blízkým trojí radost a zároven jim umožnit vybrat nejlepší vůni pro příští nákup.

Výrobce Ashleigh & Burwood LTD
Darečky.cz