Dabingový zážitek

Dodavatel: Adrop
Zvolte si film z nabídky studia dle vlastního uvážení (akční thriller, komedii, historický nebo animovaný snímek) a propůjčte slavným hollywoodským hercům svůj hlas. Vyberte si dárky rozdělte si filmové role a namluvte své postavy dle svého! Pod profesion Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00162
  • Varianta
Cena:4 050,- Kč
bez DPH 3 375,-

Zboží nelze momentálně objednat

Zvolte si film z nabídky studia dle vlastního uvážení (akční thriller, komedii, historický nebo animovaný snímek) a propůjčte slavným hollywoodským hercům svůj hlas. Vyberte si dárky rozdělte si filmové role a namluvte své postavy dle svého! Pod profesionálním vedením se naučíte různým dabingovým technikám práce s obrazem, timecodem a svým hlasem.

Program

Nejprve si zvolíte film. V nabídce jsou vždy 4 různé žánry - akční thriller, akční komedie, historické drama či animovaný snímek.

Z každého filmu je připraveno vždy cca 10 scén, lišících se délkou, množstvím postav nebo prostředím. K dispozici jsou tak dialogy mužských/ženských/dětských postav zasazených do různých interiérů, ale i akční exteriérové scény pro dvě a více osob. Dle počtu a složení účastníků budou vybrány nejvhodnější z nich.

Filmové scény nemají českou zvukovou stopu, aby nedošlo k ovlivnění při tvorbě vlastních dialogů. Účastníci mají za úkol vymyslet vlastní příběh, napsat scénář, dialogy upravit na míru obrazu a scény předabovat.

Dialogy mohou být naprosto odlišné od původního děje, mohou se týkat oboru nebo produktů společnosti, v které účastníci pracují apod. Můžete tak historickým postavám šlechticů vnutit rozhovor na téma nejmodernějších trendů z oblasti IT nebo nechat akčního hrdinu se zbraní v ruce žádat Vašeho zaměstnavatele o zvýšení platu.

Na závěr studiový zvukař nadabované scény smíchá s originálními ruchy či hudbou, vyexportuje ve video kompresi WMV a předá účastníkům na CD jako památku i důkaz jejich dabingové praxe.

Podmínky

Vhodné pro skupiny přátel, kolegy i rodiny.

Počasí

Nemá na zážitek vliv, zážitek probíhá ve studiu.

Čas

Celkem 2 - 4 hodiny, dle počtu účastníků.

Počet účastníků

Maximální počet účastníků - 4 osoby/doporučený počet - 3 osoby.

Diváci

Bez diváků – účastníci se vždy v nahrávání střídají, tzn. jsou zároveň protagonisty i diváky.

Je povoleno pouze fotografovat.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Občerstvení a veškeré nealko nápoje jsou po celou dobu konání zážitkového kurzu zdarma.

Rezervace termínu

Alespoň 1 - 2 týdny dopředu.

Varianta Pro 2 osoby na 2 hodiny (Praha)
Darečky.cz