CoffiTime® 90cps. Amix

Dodavatel: Fit centrum
Dlouhodobým testováním poměrů účinných stimulantů (převážně na bázi kofeinu) vznikl produkt, který Vás dokonale „nakopne“ a takto získaný elán vydrží znatelně déle, než při užití čistého kofeinu. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1519
Cena:373,- Kč
bez DPH 311,-

Zboží nelze momentálně objednat

CoffiTime®   90cps.   Amix
Jsou dny, kdy se doslova „nutíte“ jít cvičit? Někdy jste tak unaveni, že si raději sednete k televizi? Vyzkoušejte novinku firmy Amix™ CoffiTime®. Dlouhodobým testováním poměrů účinných stimulantů (převážně na bázi kofeinu) vznikl produkt, který Vás dokonale „nakopne“ a takto získaný elán vydrží znatelně déle, než při užití čistého kofeinu. Vhodné také jako „povzbuzovač“ pro řidiče.

Velice efektivní synergická směs účinných stimulantů na bázi kofeinu - s postupným uvolňováním. Podporuje energetickou stimulaci, napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncetraci na výkon a podporuje psychickou aktivitu.

Doporučené dávkování:
 Denní dávka je jedna kapsle asi 45min před fyzickou zátěží nebo kdykoli při potřebě povzbuzení.


♦ vyvolává vnitřní termogenezi
♦ aktivace lipolytických enzymů
♦ urychluje metabolismus tuků
♦ protizánětlivé a antioxidační účinky
♦ napomáhá snižovat hladinu cholesterolu

Složení:
Guarana extrakt, Kofein, Želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), Extrakt zeleného čaje, Yerba Maté extrakt, Taurin, stabilizátor: hydroxypropyl-methylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Upozornění:
 Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Pozor! Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Konzumujte déle než min. 4hod před spaním! Celkový objem v jedné kapsli je 200mg kofeinu!

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu
Výrobce Amix
Darečky.cz