CitruLyn® 120cps Amix

Dodavatel: Fit centrum
L-Citrulin Malát podporuje zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace po náročné fyzické zátěži.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1120
Cena:494,- Kč
bez DPH 412,-

Zboží nelze momentálně objednat

CitruLyn® 120cps  Amix
Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

L-Citrulin Malát podporuje zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace po náročné fyzické zátěži. Podporuje zvýšení toku krve a čímž zajišťuje zvýšený transport aminokyselin do sportem zatížené svalové hmoty. L-Citrulin Malát zároveň napomáhá produkci ATP.

AmixTM CitruLyn®
٠Podporuje zvýšený výkon
٠Urychluje regeneraci
٠napomáhá produkci N.O.
٠Podporuje zvýšení krevního toku

Složení ve 2 kapslích: L-Citrulin Malát 1500mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1608,7KJ / 379 Kcal
Bílkoviny 61,1 g
Sacharidy 29,2 g
Tuky 2,1 g

Doporučené dávkování:
Vezměte 1-2 kapsle 1-2x denně mezi jídly. Zapijte dostatečným množstvím vody. Pro znásobení účinnosti kombinujte s výrobkem Amix™ Nitric Oxide.

Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


Orig. tabulka
Supplement Facts:
Serving size: 2 capsules
Amount per Serving % Daily Value*
Active ingredients
L-Citrulline Malate 1500 mg
* Daily value not established

Other Ingredients: Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dyes: titanium dioxide), Methocel® (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems), magnesium stearate, silicon dioxide
Výrobce Amix
Darečky.cz