Cholerella 150tbl Vitaland

Dodavatel: Fit centrum
Tablety s obsahem sušené, mikronizované sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness787
Cena:279,- Kč
bez DPH 233,-

Zboží nelze momentálně objednat

Cholerella 150tbl Vitaland
Tablety s obsahem sušené, mikronizované sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.

Sladkovodní řasa, která obsahuje celé spektrum vitamínů, minerálů a stopových prvků, 60% bílkovin, 19 aminokyselin, chlorofyl a je jedinečným komplexním přípravkem pro detoxikaci organismu, zlepšení imunity a zpomalování stárnutí.

Chlorella je jednobuněčná, smaragdově zelená, mikroskopická řasa. Její nádherná zeleň napovídá, že je nejbohatším zdrojem chlorofylu - rostlinného barviva. Vnitřní očista chlorofylem je zdravotní, kosmetickou i estetickou záležitostí. Užívání chlorelly je buněčnou hygienou. Chlorella obsahuje 10x víc chlorofylu než vojtěška a urychluje hojení ran, vředů a zánětů. Očistné jarní kůry účinkují především díky enzymům a chlorofylu. Organismus se zbaví zimních nečistot a zlepší se okysličení krve.

V počátcích zkoumání se řasa nejevila nutričně využitelná díky pevnému obalu - buněčné stěně. Proto se stěna narušuje, aby zelený Trezor svůj poklad vydal. Vláknina je třívrstvá a má vyjímečnou schopnost vázat toxický odpad ze stravy. Postupně se v nás ukládají těžké kovy a jedy ze stravy a ovzduší (letité usazeniny na stěnách našich střev váží až 12 kilogramů). Vláknina chlorelly tento odpad váže a odvádí z těla. Vylučování jedů je tím 3-7x urychleno! Chlorellová vláknina odpadní látky mechanicky strhává a díky absorpční schopnosti je odvádí z těla. Tím podpoří vyprazdňování i snížení hmotnosti (ne odbourávání tuku, ale odpadních látek).

Dík sladkostem, vařené a živočišné stravě trpíme nerovnováhou kyselin a zásad. Kyselé prostředí působí na buňky doslova ničivě. Naopak, nebezpečným organismům (především plísním) vytváří živnou půdu. Díky nerovnému prostředí prohrávají obranné buňky v boji s rakovinnými. Díky nerovnováze prohrává mikroflóra v boji s ničivými plísněmi. Zdravé novorozeně má vnitřní prostředí slabě zásadité. Pacienti v pokročilém stadiu rakoviny vykazují vysokou kyselost. Zásadotvornost zlepší podmínky poškozeným obranným mechanismům. Vznikne tak méně buněčného odpadu. Chlorella není lékem a přece léčí.


Hlavní rysy produktu:  • * Přírodní zdroj rostlinných bílkovin- vhodný doplněk stravy zvláště při dietách
  • * Příznivě ovlivňuje zdravou střevní mikroflóru
  • * Pomáhá regenerovat organismus v období růstu či zvýšené fyzické zátěž
  • * Napomáhá kompenzovat důsledky nevhodných stravovacích návyků
  • * Silný antioxidant, nezbytný pro kuřáky
  • * Přírodní „osvěžovač“ dechu

Složení:
Sušená biomasa řasy Chlorella pyrenoidosa látka protispékavá - oxid křemičitý
mazadlo - stearan hořečnatý plnidlo - laktóza
Látkové složení v 1 tabletě:
Sušená biomasa řasy 180 mg


Dávkování:


4 tablety 2 x denně ( během jídla ), neurčí-li lékař jinak. Přípravek není určen dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a chladu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Nežádoucí účinky a kontraindikace:
Podle současně dostupných lékařských poznatků nemá přípravek žádné nežádoucí účinky a kontraindikace.
Výrobce Vitaland
Darečky.cz