Bungee jumping

Dodavatel: Adrop
Pravý adrenalin. Dárky, které přinesou tento adrenalinový sport, který jistě není třeba představovat, udělají všem vyznavačům adrenalinu obrovskou radost. Je to jeden z nejznámějších adrenalinových zážitků a dárků vůbec a jistě patří mezi nejvyhledávaněj Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00010
  • Varianta
Cena:1 650,- Kč
bez DPH 1 375,-

Zboží nelze momentálně objednat

Bungee jumping

Pravý adrenalin. Dárky, které přinesou tento adrenalinový sport, který jistě není třeba představovat, udělají všem vyznavačům adrenalinu obrovskou radost. Je to jeden z nejznámějších adrenalinových zážitků a dárků vůbec a jistě patří mezi nejvyhledávanější adrenalinové dárky vůbec. Takové dárky prostě musí přinášet opravdové zážitky. Skáče se z mostů, jeřábů, ale třeba také z vysílačů - aby adrenalin byl skutečně zaručen. Je to překvapující, ale tento adrenalinový sport je navzdory své zdánlivé riskantnosti velmi bezpečný. Pro Vašeho oslavence bude tento adrenalinový dárek jistě nezapomenutelný zážitek.

Program

Po krátkém seznámení se skokem probíhá příprava na vlastní seskok, kde bude vše precizně probráno a připraveno.Pak již následuje ten okamžik. 5, 4, 3, 2, 1, JUMP! Bungee jumping se skáče z nejvyššího mostu v ČR.

Podmínky

Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 15 let. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška je stanovena 120 cm. Seskok v tandemu je omezen váhou, kdy váha obou účastníků dohromady nesmí překročit 120 kg.

Počasí

Seskoky nelze provádět při hustém dešti nebo nárazovém větru.

Čas

Seskok se vším všudy trvá maximálně 15 minut.

Počet účastníků

Určeno pro jednu osobu nebo pro 2 osoby v tandemu. Na místě je možnost si koupit skoky i pro další uchazeče.

Diváci u bungee jumpingu

Diváci jsou vítáni, při skoku mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučuje se přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, se doporučuje odložit.

Sezóna pro bungee jumping

Od dubna do října. Nejlepší skoky zažijete přes léto.

Rezervace termínu

Minimálně 1 týden předem.

Varianta 1 seskok pro 1 osobu (Chomutov)
Darečky.cz