Bungee jumping - Kieneova houpačka

Dodavatel: Adrop
Tuto lanovou houpačku vymyslel v 70. letech Helmut Kiene, který si ve Francii přivázal lano k jednomu mostu a na druhý si lano přetáhl a z tohoto mostu vzdáleného cca 50 m skočil. U nás ji naleznete především pod názvem Pendl či Kieneova houpačka. Adrenal Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00106
  • Varianta
Cena:1 450,- Kč
bez DPH 1 208,-

Zboží nelze momentálně objednat

Bungee jumping - Kieneova houpačka

Tuto lanovou houpačku vymyslel v 70. letech Helmut Kiene, který si ve Francii přivázal lano k jednomu mostu a na druhý si lano přetáhl a z tohoto mostu vzdáleného cca 50 m skočil. U nás ji naleznete především pod názvem Pendl či Kieneova houpačka.

Adrenalinový dárek - SKOK DO HOUPAČKY je skok, při kterém narozdíl od Bungee Jumpingu Vás pružné lano k zemi nebrzdí, ale kyvadlovým letem prolétáte nad zemí rychlostí zhruba mezi 90 až 110 km/hod. Při tomto skoku jste uvázáni sedacím postrojem.

Program

Protože v Čechách nemáme tak blízko sebe vhodné mosty, tak lano je jedním koncem upevněno doprostřed mostu a na druhý konec lana Vás navážeme do sedacího postroje. Skočíte z kraje mostu. Před seskokem budete mít samozřejmě trochu strach, ale jakmile se odvážíte a skočíte, zažijete za letu několikasekundový stav beztíže a zrychlíte na rychlost cca 90 - 110 km/h. Přetížení u tohoto seskoku je dvakrát tak větší než u Bungy jumpingu. U skoku do Kieneovy houpačky prožijete přetížení okolo 2 G. V okamžiku, kdy je volný pád zachycen a přejde postupně do kyvadla, zažijete vrcholný pocit překonání nebezpečné situace.

Podmínky

Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 15 let. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška je stanovena 120 cm. Seskok v tandemu je omezen váhou, kdy váha obou účastníků dohromady nesmí překročit 160 kg. Je nutné zvážit svůj zdravotní stav.

Počasí pro bungee jumping - houpačku

Seskoky nelze provádět při hustém dešti nebo nárazovém větru.

Čas

Zážitek trvá cca 15 minut.

Počet účastníků

Určeno pro jednu osobu či pro 2 osoby v tandemu. Na místě je možnost si koupit skoky i pro další uchazeče.

Diváci

Diváci jsou vítáni, při skoku mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučuje se přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, se doporučuje odložit.

Sezóna

Od dubna do října. Nejlepší skoky přes léto.

Rezervace termínu bungee jumpingu - houpačky

Minimálně 1 týden předem.

Varianta Houpačka pro 1 osobu (Chomutov)
Darečky.cz