Bezbolestná liposukce

Dodavatel: Adrop
Bezbolestná liposukce přístrojem EXILIS je nejnovější a revoluční technologie v oblasti neinvazivní bezbolestné liposukce. Přístroj EXILIS funguje na bázi ultrazvukových vln a vysílání termální energie do tkání (teplem). Tukové buňky se tak rozpadnou a j Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00344
  • Varianta
Cena:3 310,- Kč
bez DPH 2 758,-

Zboží nelze momentálně objednat

Bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce přístrojem EXILIS je nejnovější a revoluční technologie v oblasti neinvazivní bezbolestné liposukce. Přístroj EXILIS funguje na bázi ultrazvukových vln a vysílání termální energie do tkání (teplem). Tukové buňky se tak rozpadnou a jsou z těla odplaveny. Výhodou přístroje je nepřetržité monitorování a zobrazování teploty na povrchu pokožky na displeji, volitelná nastavitelná teplota chlazení a díky systému homogenní distribuce energie se předchází poškození kůže. Přístroj je klinicky testován a podpořen dlouhodobým výzkumem, pacientovi proto nehrozí žádné poškození.

Tento přístroj efektivně tvaruje postavu formováním problematických částí těla a redukcí objemu tukové tkáně. Zlepšuje elasticitu a strukturu kůže a projevy celulitidy.

Změny uvidíte již po prvním zákroku (například - 2 cm v pase) a skvělé výsledky jsou dosaženy již po čtyřech procedurách (i 10 a více cm "dole"). Procedury jsou časově nenáročné bez potřeby rekonvalescence, a proto můžete ihned po ošetření odejít domů a zapojit se do běžných denních aktivit.

Program

Po vstupu do našeho studia se Vás ujme proškolený personál, který s Vámi probere vše, co se přístroje týká. Vy mu jen sdělíte, v jaké oblasti těla si přejete zhubnout. Poté Vás náš terapeut změří, abyste viděli výsledky po proceduře.

U některých balíčků máte v ceně i lymfatickou přístrojovou drenáž. Díky této proceduře dochází k podpoře činnosti lymfatického i cévního systému a také jsou zmírněny projevy celulitidy. Vliv na změnu Vašich partií je tak větší.

Praha

Jedna procedura trvá 20 - 30 minut a zahrnuje plochu např. boky a břicho, nebo boky a hýždě, břicho a stehna apod. Nejedná se tedy pouze o jednu část těla, ale jedná se o rozměr kolem 1000 cm2.

Balíček 1 - zahrnuje 1 proceduru (1000 cm2), dále aplikaci kosmetiky značky ALQVIMIA na podporu lipolýzy, 45minutovou lymfodrenáž a punčochy na lyfodrenáž.

Balíček 2 - zahrnuje 4 ošetření (4 x 1000 cm2), po každém ošetření aplikaci kosmetiky značky ALQVIMIA na podporu lipolýzy, 4 x 45minutovou lymfodrenáž a punčochy na lyfodrenáž.

Balíček 3 - zahrnuje 5 ošetření (5 x 1000 cm2), po každém ošetření aplikaci kosmetiky značky ALQVIMIA na podporu lipolýzy, 5 x 45minutovou lymfodrenáž a punčochy na lyfodrenáž.

Liberec

Balíček standart - zahrnuje 5 procedur, kdy je ošetřena pouze 1 tělesná partie.

Balíček deluxe - zahrnuje 5 ošetření (5 x 1000 cm2) a 5 x lymfatickou drenáž.

Vaši spokojenost zaručí:

• Bezbolestná terapie = žádná anestetika.

• Zřejmé změny již po prvním zákroku.

• Odpadá rekonvalescence.

• Velmi rychlá procedura.

• Progresivní a měřitelné výsledky.

• Skvělých výsledků je dosaženo již po čtyřech procedurách.

• Účinky jsou rozloženy rovnoměrně.

Podmínky

Není vhodné pro osoby s akutními záněty, aplikacemi na gonádách, prsou, krku a hlavě, febrilními stavy, kardiovaskulárním onemocněním, kardiostimulátorem, kovovými implantáty, poruchami citlivosti, vědomí a psychickými poruchami, TBC, trombózou, výraznými edémy a výpotky, dále pro pacienty prodělávající RTG terapii, při graviditě, kojení a nebezpečí krvácení (menstruace, křečové žíly).

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Ve studiu strávíte cca 1 - 2 hodiny.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Oblečení

Pro proceduru není potřeba žádné speciální oblečení, pouze na lymfatickou frenáž je nutné vzít si vlastní tepláky či legíny a ponožky.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta 1 procedura - bez lymfatické drenáže (Praha)
Darečky.cz