BetaSun

Dodavatel: Fit centrum
Pro vaše bezpečí na slunci. Podrobný popis produktu BetaSun Tablety s obsahem přírodních karotenoidů, beta-glukanu a biotinu pro zdravé a krásné opálení. Extrakty jsou zpracovány mikronizací. Karotenoidy vykonávají v organismu řadu funkcí. Především působí jako antioxidanty, pomáhají neutralizovat volné radikály, reaktivní molekuly, které jednak vznikají během metabolických procesů v organismu, jednak je přijímáme z vnějšího prostředí. Volné radikály mohou poškodit lipidy buněčných membrán a také genetický materiál buněk. Výsledkem tohoto poškození může být vznik některých onemocnění, např. kardiovaskulárních, nádorových, degenerativních onemocnění oka aj. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1452
Cena:309,- Kč
bez DPH 258,-

Zboží nelze momentálně objednat

BetaSun
Podrobný popis

Pro vaše bezpečí na slunci.

Podrobný popis produktu BetaSun

Tablety s obsahem přírodních karotenoidů, beta-glukanu a biotinu pro zdravé a krásné opálení.

Extrakty jsou zpracovány mikronizací. Karotenoidy vykonávají v organismu řadu funkcí. Především působí jako antioxidanty, pomáhají neutralizovat volné radikály, reaktivní molekuly, které jednak vznikají během metabolických procesů v organismu, jednak je přijímáme z vnějšího prostředí. Volné radikály mohou poškodit lipidy buněčných membrán a také genetický materiál buněk. Výsledkem tohoto poškození může být vznik některých onemocnění, např. kardiovaskulárních, nádorových, degenerativních onemocnění oka aj.

Díky svým antioxidačním vlastnostem působí karotenoidy preventivně proti rozvoji kardiovaskulárních onemocnění a také jako ochrana před fotooxidací, protože potlačují negativní vliv volných kyslíkových radikálů, které vznikají v kůži důsledkem UV záření a které mohou indukovat pre-kancerogenní změny v buňkách.

V neposlední řadě májí stimulační efekt na imunitní systém. Skupina přirozených žlutých, oranžových a červených barviv, vyskytujících se především v rostlinách. Nejznámějším zástupcem je betakaroten, předstupeň (provitamin) vitaminu A.

Obsah látek mg/1 kapsle
Karotenoidy 150
Biotin 50
Beta-1,3/1,6 - D-glucan 5

Složení:
- pomáhá vytvářet ochranný pigment pokožky
- usnadňuje dosažení krásného opálení pokožky
- napomáhá v ochraně organismu před volnými radikály
- předchází tvorbě vrásek z nadměrného slunění
- díky beta-glukanu napomáhá účinněji stimulovat imunitní systém

Dávkování: 1- 2 tablety denně, neurčí-li lékař jinak.

Výrobce -
Darečky.cz