BetaBolix 90 tbl Amix

Dodavatel: Fit centrum
Revoluční Beta-Alanin (CarnoSyn®) ve speciální kombinaci s Creatin Ethyl Esterem (zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin). Beta-Alanin podporuje tvorbu karnosinu ve svalech a v kombinaci s CEE výrazně napomáhá nárůstu síly, dynamiky a výbušnosti. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1022
Cena:514,- Kč
bez DPH 428,-

Zboží nelze momentálně objednat

BetaBolix  90 tbl Amix

Revoluční Beta-Alanin (CarnoSyn®) ve speciální kombinaci s Creatin Ethyl Esterem (zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin). Tabletová forma.

Složení: creatin ethylester hydrochlorid, beta alanin (Carnosyn®), mikrokrystalická celulóza, koloidní oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearylfumarát sodný, stearát hořečnatý Jedna tableta obsahuje: Beta Alanin 250 mg Kreatin Ethylester Hydrochlorid 500 m.

Doporučené dávkování: Denní dávka jsou 3 tablety asi 30-45 minut před začátkem sportovního výkonu.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota 366 kcal/1554 kJ
Bílkoviny 52,6 g
Sacharidy 36,2g
Tuky 1,2g

Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let,těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Výrobce Amix
Darečky.cz