Aston Martin DB9 Volante

Dodavatel: Adrop
My name is Bond. James Bond. Tuhle větu zná snad každý. Teď i vy můžete zažít alespoň kousek „Bondovky“. Co je neměnné, to zůstává. Dvanáctiválec a notná dávka luxusu. Kombinace, která vás dostane. Víc než rychlost vnímáte pohledy okolí. Teď jste to vy, k Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00298
  • Varianta
Cena:14 030,- Kč
bez DPH 11 692,-

Zboží nelze momentálně objednat

My name is Bond. James Bond. Tuhle větu zná snad každý. Teď i vy můžete zažít alespoň kousek „Bondovky“. Co je neměnné, to zůstává. Dvanáctiválec a notná dávka luxusu. Kombinace, která vás dostane. Víc než rychlost vnímáte pohledy okolí. Teď jste to vy, kdo hraje hlavní roli Bonda. Jamese Bonda.

Zrychlení 0 - 100 km/h za 4,6 sekund. Maximální rychlost 306 km/h.

Program

Vozidlo vám bude přistaveno s plnou nádrží kdekoli v rámci Prahy zdarma, v ostatních městech bude k cenám pronájmu účtován náklad související s přistavením vozidla.

Uvedená cena pronájmu obsahuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla, dálniční známku a neomezený počet najetých kilometrů u hodinového pronájmu, u 24 hodinového pronájmu je v ceně zahrnuto 250 km (kilometry nad limit se doplací).

Vozidlo je přistaveno s plnou nádrží, u hodinového pronájmu nemusíte dotankovat, u 24hodinového pronájmu je nutné vrátit vozidlo opět s plnou nádrží.

Podmínky

Určeno pro muže i ženy od 25 let. Nutný řidičský průkaz skupiny B.

Počasí

Závislé na aktuálních klimatických podmínkách.

Čas

Pronájem na 1 hodinu (neomezený počet ujetých kilometrů včetně pohonných hmot) či 24 hodin (250 ujetých kilometrů bez pohonných hmot).

Počet účastníků

Certifikát je pro jednu osobu, která si může sebou vzít 1 dospělého člověka a 2 děti.

Sezóna

Od dubna do října.

Měli byste vědět

Před absolvováním jízdy podepisuje účastník směnku, která je zpětně vrácena. Přistavení vozu v Praze je zdarma, mimo Prahu je účtováno navíc dopravné.

Rezervace termínu

Minimálně 1 měsíc předem.

Varianta 1 hodina (Praha)
Darečky.cz