ANABOLIC WHEY 900g Scitec -anabolic-whey-protein

Dodavatel: Fit centrum
větší náhled Scitec ANABOLIC WHEY 900g Anabolic Whey je výsledkem nejnovějších vědeckých výzkumů v oblasti tvorby a ochrany svalové hmoty. Obsahuje syrovátkový ultra - mikrofilrovaný isolát proteinu získaný z bílkovin nejvyšší biologické hodnoty. Díky použitým surovinám nejvyšší kvality vyniká zejména v kvalitě a čistotě výsledného proteinu. Samozřejmostí je vysoká využitelnost Anabolic Whey lidským tělem. Byl vytvořen s důrazem na velmi vysoký obsah BCAA v každé dávce. Anabolic whey je důležité užívat v objemových i dietních fázích vašeho tréninku, protože dostatečné množství syrovátkového proteinu tak vysoké kvality nelze získat běžnou stravou. Užíváním Anabolic Whey zajistíte tělu dostatek aminokyselin pro růst a regeneraci svalové hmoty. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness429-3743
Cena:589,- Kč
bez DPH 491,-

Zboží nelze momentálně objednat

ANABOLIC WHEY 900g Scitec -anabolic-whey-protein

Anabolic Whey je výsledkem nejnovějších vědeckých výzkumů v oblasti tvorby a ochrany svalové hmoty. Obsahuje syrovátkový ultra – mikrofilrovaný isolát proteinu získaný z bílkovin nejvyšší biologické hodnoty. Díky použitým surovinám nejvyšší kvality vyniká zejména v kvalitě a čistotě výsledného proteinu. Samozřejmostí je vysoká využitelnost Anabolic Whey lidským tělem. Byl vytvořen s důrazem na velmi vysoký obsah BCAA v každé dávce. Anabolic whey je důležité užívat v objemových i dietních fázích vašeho tréninku, protože dostatečné množství syrovátkového proteinu tak vysoké kvality nelze získat běžnou stravou. Užíváním Anabolic Whey zajistíte tělu dostatek aminokyselin pro růst a regeneraci svalové hmoty.

Anabolic Whey se výborně rozpouští, je lehce stravitelný. U výrobků Scitec Nutrition je samozřejmostí vynikající chuť a vysoká vstřebatelnost. Pro masivní nárůst svalové hmoty jej doporučujeme kombinovat s Trans-X.

Každá dávka 29g (1 odměrka) obsahuje
ener. hodnota 115 kcal
z toho tuku 18 kcal
proteiny 21,5 g
uhlohydráty 3 g
cukry 2 g
tuky 2 g
sacharidy 2 g
cholesterol 24 mg

Doporučujeme následující dávkování:

  • v tréninkové dny:
    3 dávky – první ráno na lačno, druhou 45-50 min. po tréninku a třetí před spaním.
  • v netréninkové dny:
    2 dávky – první ráno na lačno, druhou před spaním
Výrobce Scitec
Darečky.cz