ANABOLIC WHEY 4000g Scitec

Dodavatel: Fit centrum
Anabolic Whey je výsledkem nejnovějších vědeckých výzkumů v oblasti tvorby a ochrany svalové hmoty. Obsahuje syrovátkový ultra - mikrofilrovaný isolát proteinu získaný z bílkovin nejvyšší biologické hodnoty. Díky použitým surovinám nejvyšší kvality vyniká zejména v kvalitě a čistotě výsledného proteinu. Samozřejmostí je vysoká využitelnost Anabolic Whey lidským tělem. Byl vytvořen s důrazem na velmi vysoký obsah BCAA v každé dávce. Anabolic whey je důležité užívat v objemových i dietních fázích vašeho tréninku, protože dostatečné množství syrovátkového proteinu tak vysoké kvality nelze získat běžnou stravou. Užíváním Anabolic Whey zajistíte tělu dostatek aminokyselin pro růst a regeneraci svalové hmoty. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness441
Cena:2 490,- Kč
bez DPH 2 075,-

Zboží nelze momentálně objednat

ANABOLIC WHEY 4000g Scitec
Anabolic Whey je výsledkem nejnovějších vědeckých výzkumů v oblasti tvorby a ochrany svalové hmoty. Obsahuje syrovátkový ultra - mikrofilrovaný isolát proteinu získaný z bílkovin nejvyšší biologické hodnoty. Díky použitým surovinám nejvyšší kvality vyniká zejména v kvalitě a čistotě výsledného proteinu. Samozřejmostí je vysoká využitelnost Anabolic Whey lidským tělem. Byl vytvořen s důrazem na velmi vysoký obsah BCAA v každé dávce. Anabolic whey je důležité užívat v objemových i dietních fázích vašeho tréninku, protože dostatečné množství syrovátkového proteinu tak vysoké kvality nelze získat běžnou stravou. Užíváním Anabolic Whey zajistíte tělu dostatek aminokyselin pro růst a regeneraci svalové hmoty.
Anabolic Whey se výborně rozpouští, je lehce stravitelný. U výrobků Scitec Nutrition je samozřejmostí vynikající chuť a vysoká vstřebatelnost. Pro masivní nárůst svalové hmoty jej doporučujeme kombinovat s Trans-X.

Každá dávka 29g (1 odměrka) obsahuje = 115kcal, z toho kcal z tuku 18:

  • * proteiny .............21,5g
  • * uhlohydráty...........3g
  • * cukry.................2g
  • * tuky..................2g
  • * sacharidy.............2g
  • * cholesterol...........24mg

Doporučujeme následující dávkování:

  1. * v tréninkové dny: 3 dávky - první ráno na lačno, druhou 45-50 min. po tréninku a třetí před spaním.
  2. * v netréninkové dny: 2 dávky - první ráno na lačno, druhou před spaním
Výrobce Scitec
Darečky.cz