Anabolic Booster XXL 148 kapslí Aminostar

Dodavatel: Fit centrum
Aminostar Anabolic Booster XXL obsahuje kombinaci Tribulus Terrestris a ZMA® , které pomáhají udržovat správnou hladinu hormonů, stimulují nárůst svalové hmoty, síly a fyzické výkonnosti. Tribulus Terrestris pomáhá udržovat správnou aktivitu hormonů. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1184
Cena:895,- Kč
bez DPH 746,-

Zboží nelze momentálně objednat

Anabolic Booster XXL 148 kapslí Aminostar

Aminostar Anabolic Booster XXL obsahuje kombinaci Tribulus Terrestris a ZMA® , které pomáhají udržovat správnou hladinu hormonů, stimulují nárůst svalové hmoty, síly a fyzické výkonnosti.

Tribulus Terrestris pomáhá udržovat správnou aktivitu hormonů. ZMA® je zdrojem vitamínu B6, zinku a hořčíku. Vitamín B6 se podílí na metabolismu proteinů, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zinek podporuje správnou hladinu testosteronu. Hořčík se podílí na  činnosti svalů a přispívá k syntéze bílkovin v těle. Navíc je Aminostar Anabolic Booster obohacen o Acetyl L-Karnitin a L-Arginin Alfa-ketoglutarát.

Aminostar - překonávejte své hranice! Výrobky značky Aminostar jsou doporučeny Mezinárodní Asociací pro naturální kulturistiku INBA Europe a Českou společností pro naturální sport.

ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc.

L-OptiZinc® je registrovná ochranná známka InterHealth N.I.

Obsah aktivních látek:

mg / 1 dávku     (4 cps)

g/100 g

Tribulus Terrestris (40% saponinů)

1072

19,9

ALC (Acetyl L-karnitin)

1072

19,9

L-Arginin Alfa-ketoglutarát

1072

19,9

L-Ornitin HCl

532

9,9

Hořčík (ZMA®)

174 (46,5% DDD*)

3,2

Zinek (ZMA®) (L-OptiZinc®)

11,5 (115% DDD*)

0,2

Vitamín B6  (ZMA®)

4 (285,5% DDD*)

0,08

*DDD – doporučená denní dávka

 

 

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota

350 kcal / 1480 kJ

Bílkoviny

30,1 g

Sacharidy

53,9 g

Tuky

1,5 g

Složení: extrakt Tribulus Terrestris (40%), ALC (Acetyl L-karnitin), L-Arginin Alfa-ketoglutarát, ZMA® (citran a oxid hořečnatý, monomethionin a aspartát zinečnatý, pyridoxin HCl (vit. B6)), L-Ornitin HCl, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý

Dávkování: Základní denní dávka jsou 4 kapsle před spaním.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Výrobce Aminostar
Darečky.cz