ALKALY-X Scitec

Dodavatel: Fit centrum
Alkali-X stejně obsahuje silné trio beta alanin, arginin alpha ketoglutarát a citrulin malát. Jsou odpovědné za plné využití Nitro Oxide efektu a následný zlepšený transport živin do svalů díky nataženému krevnímu řečišti a podporu tvorby svalové karnozinu, což je růstový hormon a stimulant tvorby inzulínu. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1328
Cena:675,- Kč
bez DPH 563,-

Zboží nelze momentálně objednat

ALKALY-X Scitec

Alkali-X je pokrokový produkt určený pro tvorbu svalové hmoty. KREALKALYN je patentovaná farmaceutická forma kreatinu monohydrátu. Je upraven tak aby eliminoval PH citlivost klasického kreatinu a zvýšil tak svůj účinek ve svalech. S touto technologií včetně "Bioperine" je maximální absorpce a využitelnost dosažena bez vedlejších efektů na organismus.

Alkali-X stejně obsahuje silné trio beta alanin, arginin alpha ketoglutarát a citrulin malát. Jsou odpovědné za plné využití Nitro Oxide efektu a následný zlepšený transport živin do svalů díky nataženému krevnímu řečišti a podporu tvorby svalové karnozinu, což je růstový hormon a stimulant tvorby inzulínu.

Vitargo je super účinný molekula sacharidu, který má za úkol rychle svaly zásobovat energií, zvyšovat hladinu inzulinu a glykogenu v krvi.

Nutriční hodnoty v jedné dávce (33g – 2 / 3 odměrky)
Sacharidy 23 g
Cukr 8 g
Kre-Alkalyn 3000 mg
L-arginin alfa ketoglutarát 1000 mg
Beta-alanin 3000 mg
L-citrulin malát 1000 mg
Bioperin 10 mg

Upozornění:
Produkt může mít vliv na využitelnost a účinky užívaných léků! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy! Skladujte mimo dosah dětí!

Výrobce Scitec
Darečky.cz