Akrobatické létání - adrenalin ve vzduchu

Dodavatel: Adrop
Pro ty, co mají více odvahy a chtějí zažít opravdové dobrodružství nabízíme akrobatické lety. Jedinečné adrenalinové dárky, s kterými odletíte! Stačí jen absolvovat krátké školení, obléct si náš záchranný padák, připoutat se do pětibodových pásů a pak už Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00021
  • Varianta
Cena:3 000,- Kč
bez DPH 2 500,-

Zboží nelze momentálně objednat

Akrobatické létání - adrenalin ve vzduchu

Pro ty, co mají více odvahy a chtějí zažít opravdové dobrodružství nabízíme akrobatické lety. Jedinečné adrenalinové dárky, s kterými odletíte! Stačí jen absolvovat krátké školení, obléct si náš záchranný padák, připoutat se do pětibodových pásů a pak už jen vychutnávat nevšední zážitek. Akrobatické létání je ten pravý adrenalinový dárek pro milovníky letadel.

Program

Je vhodné přijít přibližně 30 minut před samotným letem. Po krátké předletové přípravě a komentáři k letu nezbývá už nic jiného než nastoupit do letadla. Let trvá podle výběru od 10 do 15 minut. Pud sebezáchovy nechejte na zemi a nasedněte s naším instruktorem do tohoto dvojmístného letounu. Za několik okamžiku pocítíte přetížení při ostrých zatáčkách, výkrutech či střemhlavém letu a poznáte jaké to je být „akrobatem“.

Podmínky

Akrobatické lety jsou určeny pouze pro dospělé.

Počasí

Létá se za každého počasí. Pouze za velmi chladného počasí je provoz přerušen. Zážitek z letu mohou výrazně zhoršit intenzivní srážky a další nepříznivé povětrnostní podmínky.

Čas

Celkový čas včetně předletové přípravy a kontroly je přibližně 1 hodina.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Diváci mohou na místě filmovat a fotografovat.

Oblečení

Na oděv není žádný specifický požadavek. V chladném počasí je však nutné se teple obléci. Ve dnech s intenzivním slunečním zářením doporučujeme nezapomenout sluneční brýle.

Sezóna

Vyhlídkové lety se konají celoročně mimo velmi chladné dny.

Měli byste vědět

Můžete také vyzkoušet sportovní akrobacii. Rozdíl mezi akrobatickým a sportovním létáním je jako mezi osobním a špičkovým závodním autem.

Ke klasickému akrobatickému letu ve Středočeském kraji si můžete přiobjednat i záznam na DVD.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta 10 minut pro 1 osobu (okr. Příbram)
Darečky.cz