Action day

Dodavatel: Adrop
Speciálně pro Vás jsme připravili tento adrenalinový dárek, program plný akce a zábavy! Uspořádejte si u nás originální narozeninovou party! Nebo jen přijďte strávit s přáteli trošku netradiční odpoledne... Action day je opravdu úchvatný dárek pro muže. P Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00289
  • Varianta
Cena:2 000,- Kč
bez DPH 1 667,-

Zboží nelze momentálně objednat

Action day

Speciálně pro Vás jsme připravili tento adrenalinový dárek, program plný akce a zábavy! Uspořádejte si u nás originální narozeninovou party! Nebo jen přijďte strávit s přáteli trošku netradiční odpoledne... Action day je opravdu úchvatný dárek pro muže.

Program

Během projížďky obrněnými transportéry BVP 1 a 0T 64 Vám naši profesionální řidiči předvedou, co dokážou bojová vozidla. Čeká Vás půlhodinová projížďka v bojovém vozidle pěchoty BVP 1 a poté se stanete králem pozemních komunikací v obrněném transportéru OT - 64.

V případě zájmu si můžete navíc přiobjednat ještě půlhodinové řízení BVP pro 1 osobu.

Na speciálním okruhu si zařádíte se silnou čtyřkolkou typu Yamaha Kodiak 400ccm! Vozítko je vybaveno automatickou převodovkou, díky které si můžete naplno vychutnat zážitek z jízdy. Vaší bezpečnost zajistí dvojice spolehlivých brzd, chráničů, rukavic a bezpečnostní helmy. Čtyřkolky i s instruktory jsou Vám plně k dispozici po dobu jedné hodiny.

Jako další bod programu je připravená paintballová bitva v lese. V ceně programu je hodinové zapůjčení výstroje a 200 střelných kuliček na osobu, ale v případě zájmu je možné hru prodloužit na 2 hodiny.

Navíc máte v našem areálu jedinečnou možnost prohlédnout si opravdu zblízka armádní techniku jako T-34, T-72, VT-55, BRDM, BTR-60, OT-64, A7V, či původní sovětský nosič raket. Na posilnění pro Vás bude připraven lahodný gulášek z polní kuchyně.

Podmínky Action day

Určeno pro muže i ženy od 15 let. Mladší 18 let musí mít písemný souhlas rodičů.

Počasí

Nemá vliv. Pouze za denního světla.

Čas

Doba trvání 6 - 9 hodin.

Počet účastníků

Dárek je určen pro 1 osobu. Na místě bude minimálně 8 osob.

Oblečení

Pohodlné a sportovní oblečení.

Sezóna

Nejčastěji březen - říjen.

Rezervace termínu Action day

Termíny určuje provozovatel. Většinou se Action day koná 1x měsíčně.

Varianta Pro 1 osobu (Milovice)
Darečky.cz