• Dárky auto - moto

Závodní simulátor WRC a Formule 1

Dodavatel:
NOVINKA NA TRHU Nabízíme Vám nepřeberné množství skutečných vozů a závodních okruhů, máme téměř vše co Vás napadne. Můžete prohánět poslední model Formule 1 na okruhu v Monte Carlu a nebo se jen tak projet po sicilských okreskách v závodním voze ze 60. le Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Závodní simulátor WRC a Formule 1
Cena:2 100,- Kč
bez DPH 1 736,-

Zboží nelze momentálně objednat

Závodní simulátor WRC a Formule 1

NOVINKA NA TRHU

Nabízíme Vám nepřeberné množství skutečných vozů a závodních okruhů, máme téměř vše co Vás napadne. Můžete prohánět poslední model Formule 1 na okruhu v Monte Carlu a nebo se jen tak projet po sicilských okreskách v závodním voze ze 60. let. Pokud byste rádi zůstali na území ČR, máme i mostecký a brněnský okruh a české závodní speciály. Uspokojíme i každého rallye nadšence, i v této závodní disciplíně si u nás můžete vybrat z velkého množství WRC speciálů a tratí z celého světa, mezi největší klenoty patří například Škoda 130RS nebo Lancia Stratos.

Program

Po příchodu budete seznámeni s ovládáním simulátoru a s nabídkou vozů a tratí, poté usednete do simulátoru, nastavíte si vše tak, abyste se cítili pohodlně a vyberete si vůz, trať a další podrobnosti ohledně závodu nebo projížďky. Obsluha vše nastaví a vyzkoušíte zda Vám trať a vůz vyhovuje, pokud ne, doporučí oblusha jiný vůz, případně i trať a teprve v tuto chvíli se spustí odpočet předem domluvené doby jízdy.

Podmínky

Zážitek není vhodný pro epileptiky.

Počasí

Nemá vliv na průběh akce.

Čas

300 minut na simulátoru. Minuty si můžete rozdělit do více bloků.

Počet účastníků

Poukaz je určen pro 1 až 3 osoby.

Diváci

Můžou filmovat i fotografovat.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Minimálně týden předem.

Darečky.cz