• Romantika & pobyty

Sportovní a adrenalinové pobyty

Dodavatel:
Odpočíváte aktivně? Musíte i na dovolené pořád něco dělat, jezdit na výlety? Prožijte sportovní, adrenalinový či dobrodružný pobyt v některém z našich hotelů či penzionů. Výběr je jen a jen na Vás. Vyrazte ven a prožijte nezapomenutelné chvilky plné zážit Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Sportovní a adrenalinové pobyty
Cena:3 380,- Kč
bez DPH 2 793,-

Zboží nelze momentálně objednat

Sportovní a adrenalinové pobyty

Odpočíváte aktivně? Musíte i na dovolené pořád něco dělat, jezdit na výlety? Prožijte sportovní, adrenalinový či dobrodružný pobyt v některém z našich hotelů či penzionů. Výběr je jen a jen na Vás. Vyrazte ven a prožijte nezapomenutelné chvilky plné zážitků.

Adrenalinový víkend v penzionu

Tento adrenalinový pobyt zahrnuje:

- ubytování pro 2 osoby na 2 noci v příjemném penzionu, 2 snídaně pro 2 osoby, 2 večeře pro 2 osoby (polévka a výběr z dvou menu), zdolání velkého okruhu v lanovém parku v Říčkách v Orlických horách pro 2 osoby vč. přejezdu gravitační lanovkou nad potokem, jízdu terénní tříkolkou ze sjezdovky ve Ski centru Říčky (areály jsou vzdáleny cca 7 km od penzionu, doprava není zahrnuta v ceně), místní poplatky, slevu 15% na vstup do krytého bazénu v Rychnově nad Kněžnou.

Sportovní víkend v penzionu

Tento víkendový balíček zahrnuje:

- ubytování pro 2 osoby na 2 noci v příjemném penzionu, 2 snídaně pro 2 osoby, 2 večeře pro 2 osoby (polévka a výběr z dvou menu), zapůjčení horských kol nebo holí Nordic Walking (v zimě zapůjčení běžek nebo lyží) na 1 den, turistickou mapu, svačinový balíček, místní poplatky a slevu 15% na vstup do krytého bazénu v Rychnově nad Kněžnou.

Sportovní blanický víkend

Zážitkový pobyt zahnuje:

- ubytování pro 2 osoby na 2 noci v ****hotelu v dvoulůžkovém pokoji, 2 snídaně pro dva, 1 servírovanou večeři pro dva, hodinu v sauně, hodinu ve whirlpoolu, hodinu jízdy na motorové čtyřkolce na trati u hotelu pro dva, lukostřelbu pro 2 osoby na 1 hodinu, vstup do venkovního bazénu, tělocvičny, posilovny, možnost zahrát si stolní tenis a kulečník.

Sportovní víkend na zámku

Pobyt plný zážitků zahrnuje:

- ubytování pro 2 osoby na 2 noci v ****zámeckém hotelu v dvoulůžkovém pokoji, 2 snídaně pro dva, 1 tříchodovou večeři s lahví sektu nebo vína pro 2 osoby, privátní relaxaci ve wellness studiu na 1 hodinu (sauna, vířivka), relaxační masáž pro každého, možnost využití sportovišť (tenis, volejbal, nohejbal, basketbal...) a zapůjčení sportovních potřeb, zapůjčení horských kol, zapůjčení koloběžek na Ještědu (doprava vlastní, není zahrnuta v ceně).

Podmínky

Určeno pro muže i ženy.

Čas

Ubytování je zajištěno na 2 noci.

Počet účastníků

Pobyty jsou pro 2 osoby.

Sezóna

Adrenalinový víkend v penzionu květen - září, ostatní celoročně.

Rezervace termínu

Co nejdříve, záleží na obsazenosti hotelu či penzionu.

Darečky.cz