• Netradiční dárky

Sládkem na jeden den

Dodavatel:
Splňte si svůj pivní sen a staňte se na jeden den sládkem v minipivovaru. Samozřejmě uvidíte, jak celý proces výroby piva probíhá, ale také se pivo sami naučíte vařit! Celou dobu budete trávit po boku našeho zkušeného sládka a budete jeho pravou rukou při Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Sládkem na jeden den
Cena:4 350,- Kč
bez DPH 3 595,-

Zboží nelze momentálně objednat

Sládkem na jeden den

Splňte si svůj pivní sen a staňte se na jeden den sládkem v minipivovaru. Samozřejmě uvidíte, jak celý proces výroby piva probíhá, ale také se pivo sami naučíte vařit!

Celou dobu budete trávit po boku našeho zkušeného sládka a budete jeho pravou rukou při různých činnostech v rámci vaření piva. Vyzkoušíte si, jak probíhá šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky a spoustu dalších činností. Aktivně se tak budete účastnit výroby jedné konkrétní šarže zlatavého moku. Za 3-5 týdnu podle toho, jaké pivo budete vařit, pak obdržíte dárkové balení piva z této šarže a budete se tak moci pyšnit Vaším vlastním pivním kouskem.

Zážitek zahrnuje:

• aktivní účast na výrobě piva se sládkem v minipivovaru: zajímavosti o pivě, technologický postup výroby, seznámení se všemi pomůckami a ingrediencemi k výrobě piva,

• ochutnání všech aktuálně navařených piv v pivovaru a neomezená konzumace piva přímo z ležáckých tanků v průběhu celého dne, na závěr odchodový pivní panáček,

• pro tvrdě pracující pomocníky sládků je připraveno studené občerstvení a polední 3 chodové menu,

• dárkové balení "vlastního piva" - 4 lahve piva s patentním uzávěrem v dřevěném nosiči s logem pivovaru (v případě vaření piva ve skupince je tento objem piva pro celou skupinu dohromady),

• pivní dárky z pivovaru: certifikát od sládka, originální pivní džbánek s logem pivovaru, pivní tácek a etikety na pivo.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy starší 18 let. Není vhodné pro osoby alergické na alkohol a abstinenty.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Zážitek trvá cca 10 hodin (pokud Vás bude tlačit čas, není problém pobýt se sládkem i kratší dobu). Začíná se většinou okolo 10. hodiny dopoledne a vaří se až do večera.

Počet účastníků

Pivo může s naším sládkem vařit 1 osoba, ale i skupinka přátel. Maximálně však 4 osoby.

Diváci

Vzhledem k charakteru zážitku není doprovod možný. Doprovod může počkat v naší pivnici nebo restauraci.

Oblečení

Doporučujeme oblečení na převlečení. V ležáckém sklepě je opravdu zima, takže také nějaký dlouhý rukáv (mikinu apod.).

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Vzhledem k náročné pracovní náplni v rámci pivního degustování doporučujeme obstarat si řidiče na odvoz domů, případně využít veřejných dopravních prostředků. V těsné blízkosti pivovaru je také několik hotelů či penzionů, takže Vám můžeme zajistit rezervaci na ubytování.

Vaše pivo bude hotové za 3 - 5 týdnu. Můžete si ho buď vyzvednout v pivovaru, nebo za poplatek nechat poslat pomocí zásilkové služby.

Rezervace termínu

Alespoň měsíc dopředu.

Darečky.cz