• Dárky vzduch

Romantický let

Dodavatel:
Prožijte nezapomenutelné chvíle se svým partnerem či partnerkou, nebo s rodinou a přáteli. Vyhlídkový let, během kterého si můžete vychutnat i západ slunce a chlazené šampaňské. Romantika nejen pro zamilované. Náš tip Co kdybyste při letu požádal Vaši par Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Romantický let
Cena:5 760,- Kč
bez DPH 4 760,-

Zboží nelze momentálně objednat

Romantický let

Prožijte nezapomenutelné chvíle se svým partnerem či partnerkou, nebo s rodinou a přáteli. Vyhlídkový let, během kterého si můžete vychutnat i západ slunce a chlazené šampaňské. Romantika nejen pro zamilované.

Náš tip

Co kdybyste při letu požádal Vaši partnerku o ruku? Nebylo by to romantické? Jistě by na tento okamžik nikdy nezapomněla.

Program

Na letišti vás bude čekat profesionální pilot, který vás dovede k letadlu. V letadle bude k dispozici láhev chlazeného šampaňského 0,75l (pravé šampaňské z oblasti Champagne) a k němu připravené 2 – 3 skleničky jen pro vás. Let se pokusíme naplánován tak, abyste si vychutnali západ slunce z výšky. Jen co sluníčko zapadne, pilot sklesá na přistání a přistane zpět na letišti.

Let bude přednostně plánován při západu slunce. Pouze v případě, že by takto let z důvodu počasí nešel uskutečnit, vystoupáme s vámi do oblak, abyste si zážitek ještě více vychutnali. O nic určitě nepřijdete.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti.

Počasí

Má na zážitek vliv. V případě špatného počasí se domluví náhradní termín.

Čas

• 15 minut seznámení s pilotem, bezpečnostní školení

• 30minutový let

• Případné dotazy

Počet účastníků

Určeno pro 2 - 3 osoby.

Diváci

Diváci mohou být na letišti přítomni. Samozřejmě mohou fotografovat a filmovat.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Doporučujeme mít odvoz s řidičem, jelikož se předpokládá, že během programu budete požívat alkoholický nápoj. Po dohodě vám můžeme zajistit taxi nebo VIP transport.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Darečky.cz