• Dárky voda

Romantická plavba lodí

Dodavatel:
Jste milovníkem krásných panoramat a chcete si prohlédnout ty nejznámější pražské památky z paluby lodi? Přinášíme vám nabídku plaveb lodi po Vltavě, jistě si vyberete. Adventní plavba Absolvujete plavbu lodí se slavnostní dekorací, inspirovanou tradičním Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Romantická plavba lodí
Cena:880,- Kč
bez DPH 727,-

Zboží nelze momentálně objednat

Romantická plavba lodí

Jste milovníkem krásných panoramat a chcete si prohlédnout ty nejznámější pražské památky z paluby lodi? Přinášíme vám nabídku plaveb lodi po Vltavě, jistě si vyberete.

Adventní plavba

Absolvujete plavbu lodí se slavnostní dekorací, inspirovanou tradičními českými vánocemi. Během plavby se podává svařené víno nebo punč, případně teplý nápoj bez alkoholu a pro děti kakao. Nebude chybět tradiční vánoční cukroví a klasické české koledy. Z projížďky si odnesete malou pozornost jako dárek.

Plavba centrem Prahy

Čekají na vás nejlepší pražské památky a panoramata. Po vyplutí od Čechova mostu se vám po pravé straně rozevře pohled na letenské sady a hned za nimi nejznámější pražské panorama s Pražským hradem. Pod hradem vás okouzlí malebná Kampa a první část plavby bude uzavřena netradičním pohledem na slavný Karlův most a jeho sochy. Na cestě zpět uvidíte za Mánesovým mostem po pravé straně koncertní síň Rudolfina. Za ním budovu hotelu Intercontinental a střechy gotického Anežského kláštera. U ostrova Štvanice vám neunikne pohled na zdymadlo. Zde se loď obrátí a popluje na kotviště u Čechova mostu.

Noční plavba Prahou s večeří

Výtečná večeře a skvělé pití, atmosféra za doprovodu živé hudby a výhled na ozářené pražské památky je romantika sama o sobě. To všechno zažijete během jediné plavby. Pohodlí a naprostá spokojenost je zaručená.

Počasí

Plavby se nekonají při I.,II. a III. povodňovém stupni, nárazovém větru a jiných povětrnostních podmínkách.

Čas

Plavba trvá 1 hodinu.

Počet účastníků

Dle vybrané varianty.

Diváci

Zážitek je určen jen pro obdarované.

Oblečení

Podle počasí

Sezóna

Adventní plavby se konají od 1.12. do 23.12. Ostatní plavby celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Darečky.cz