• Kurzy

Obraz jako od profesionála

Dodavatel:
NOVINKA Při pohledu na obraz v galerii, aukci nebo sbírce vašich známých jste si určitě posteskli slovy „mít tak takový obraz“. Nesmutněte, nemusíte být milionář, ani Rembrandt, či Picasso a můžete mít takový obraz doma a dokonce namalovaný vlastní rukou. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Obraz jako od profesionála
Cena:3 540,- Kč
bez DPH 2 926,-

Zboží nelze momentálně objednat

Obraz jako od profesionála

NOVINKA

Při pohledu na obraz v galerii, aukci nebo sbírce vašich známých jste si určitě posteskli slovy „mít tak takový obraz“. Nesmutněte, nemusíte být milionář, ani Rembrandt, či Picasso a můžete mít takový obraz doma a dokonce namalovaný vlastní rukou.

Připravili jsme pro Vás jednodenní výuku olejomalby, technika Bob Ross® , která je vhodná pro každého, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Je to technika "mokré do mokrého - Alla Prima" pod vedením certifikovaného lektora CRI®. Jedná se o zvláštní techniku malování velkými štětci, kterou zvládnou i větší děti.

Program

Zahájení kurzu je obvykle v 9:00 a konec kolem 16:00. Na kurzu se maluje dle předlohy (výběr z jednoho až dvou motivů). Díky této technice Boba Rosse v sobě objevíte skrytý talent. Obraz si odnášíte s sebou.

Balíček obsahuje:

Kurz olejomalby, veškeré potřebné malířské náčiní včetně plátna 40x60cm, odpoledne Vás čeká oběd dle aktuální nabídky.

Podmínky

Příznivý zdravotní stav, kurz je určen i pro tělesně handikepované, podmínkou je schopnost udržet štětec v ruce. Bezbariérový přístup lze zajistit dle dohody.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Kurz trvá 7 hodin včetně oběda.

Počet účastníků

Pro 1 osobu. Na kurzu budou přítomní další účastníci.

Diváci

Kurz je určen pouze pro obdarovaného.

Oblečení

Doporučujeme pohodlné oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Obraz si odnášíte s sebou, a tak doporučujeme na kurz přijet autem, nebo si zajistit odvoz hotového obrazu.

Rezervace termínu

Minimálně dva týdny předem. Termín bude vždy minimálně týden před uskutečněním telefonicky potvrzen a bude upřesněno místo konání kurzu.

Darečky.cz