• Kurzy

Letuškou na zkoušku

Dodavatel:
Už jako malá holka jste si určitě představovala, jaké by to bylo být letuškou. Lítat každý den někam jinam, poznávat nové země, nové lidi. No stát se letuškou není tak jednoduché, jak se může zdát, a tak mnohé o tomto povolání mohou dodnes jen snít svůj d Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Letuškou na zkoušku
Cena:4 670,- Kč
bez DPH 3 860,-

Zboží nelze momentálně objednat

Letuškou na zkoušku

Už jako malá holka jste si určitě představovala, jaké by to bylo být letuškou. Lítat každý den někam jinam, poznávat nové země, nové lidi. No stát se letuškou není tak jednoduché, jak se může zdát, a tak mnohé o tomto povolání mohou dodnes jen snít svůj dětský sen. Proto jsme pro Vás připravili pětihodinový seminář, kde se seznámíte s povoláním palubního průvodce. Rozšíříte si tak znalosti o tomto náročném povolání a obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Program

Během pětihodinovém kurzu Vás naši profesionální lektoři seznámí s tím, jak se stát letuškou a vysvětlí Vám, co všechno toto povolání obnáší. Na úvod je připravena prohlídka výcvikového střediska a seznámení s výcvikovým zařízením. V učebně se dozvíte důležité informace, jako jsou požadavky kladené na uchazeče, délka a obsah výcviku, služební postup a charakter linek. Seznámíte se s výkonem funkce palubní průvodčí, zdokonalíte se ve znalostech týkajících se letadel, meteorologie, bezpečnosti na palubě letadla, zdravovědy. Pod odborným vedením si vyzkoušíte použití defibrilátoru v praxi. Vyzkoušíte si opuštění "paluby letadla" pomocí nouzového evakuačního zařízení Airbus310. Oblečete si uniformu palubních průvodčí a v trenažéru letadla Airbus320 si spolu s instruktorkou vyzkoušíte, jak vypadá obecná péče o klienta, vizážistika a uniformová kázeň, stanete se členy posádky a vyzkoušíte si průběh servisu na palubě.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 15 let.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Zážitek trvá 5 hodin.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu. Minimální počet osob do skupiny je 10.

Oblečení

Na oblečení nejsou kladeny žádné nároky.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Seminář „Letuškou/stewardem na zkoušku“ není přímo vázán na případná výběrová řízení na pozici palubní průvodčí. Upozorňujeme Vás, že budete vstupovat do neveřejné zóny letiště, ve které je nutno dodržovat přísná bezpečnostní opatření. Při vstupu do neveřejných prostor letiště je nutné se prokázat platným OP nebo cestovním pasem. Účastníci musí nejméně 5 dnů předem písemně sdělit jméno, příjmení, datum narození, číslo OP nebo CP. Účastníci jsou povinni dodržovat bezpečnostní opatření a řídit se pokyny instruktorů.

Rezervace termínu

Co nejdříve. Kurz se koná po naplnění skupiny.

Darečky.cz