• Dárky vzduch

Letecký simulátor stíhačky L-39

Dodavatel:
NOVINKA Stíhačka L-39 je proudové letadlo, do kterého se troufne posadit jen někdo se silným žaludkem a dobrými nervy. Pro nás ostatní, kteří máme rádi jistotu a pocit bezpečí naši kolegové sestrojili repliku kokpitu stíhačky L-39 pro simulátor s panorama Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Letecký simulátor stíhačky L-39
Cena:1 190,- Kč
bez DPH 983,-

Zboží nelze momentálně objednat

Letecký simulátor stíhačky L-39

NOVINKA

Stíhačka L-39 je proudové letadlo, do kterého se troufne posadit jen někdo se silným žaludkem a dobrými nervy. Pro nás ostatní, kteří máme rádi jistotu a pocit bezpečí naši kolegové sestrojili repliku kokpitu stíhačky L-39 pro simulátor s panoramatickým výhledem. Staňte se na několik minut pilotem a bez obav přeleťte třeba i celý svět.

Program

Instruktor Vám poskytne instruktáž a seznámí Vás s letadlem. Let přizpůsobí Vašim schopnostem. Začátečníci si vyzkouší let s nastartovaným letadlem na dráze nebo přímo ve vzduchu. Pokročilejší mohou absolvovat kurz létání na simulátoru.

Let je možné simulovat po celém světě. Vybrané lokality jako Švýcarsko a Alpy, Karibik, Severozápadní pobřeží Severní Ameriky, Vysoké Tatry a Everest jsou podrobně zpracovány.

Podmínky

Vhodné pro ženy, muže i děti od 8 let. Minimální výška je 140 cm. Pod vlivem alkoholu a toxických látek není možné let absolvovat.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Zážitek trvá 70 minut.

Počet účastníků

Určené pro 1 osobu.

Diváci

Maximálně 7 osob jako doprovod. Diváci mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Aspoň týden předem.

Darečky.cz