• Dárky vzduch

Let balónem nad Prahou

Dodavatel:
NOVINKA Přinášíme Vám jedinečnou možnost obdivovat krásy Prahy přímo z koše horkovzdušného balónu. Splňte si svůj sen a nechte se unést nezapomenutelným zážitkem z letu s výhledem na hlavní město. Program Po krátkém seznámení a předpokládaném určení cesty Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Let balónem nad Prahou
Cena:8 540,- Kč
bez DPH 7 058,-

Zboží nelze momentálně objednat

Let balónem nad Prahou

NOVINKA

Přinášíme Vám jedinečnou možnost obdivovat krásy Prahy přímo z koše horkovzdušného balónu. Splňte si svůj sen a nechte se unést nezapomenutelným zážitkem z letu s výhledem na hlavní město.

Program

Po krátkém seznámení a předpokládaném určení cesty letu nastoupíte do koše balónu. Horkovzdušný balón létá ve výšce 50-300m nad zemí. Okraj koše je 1,3 m vysoký, čímž je zaručena bezpečnost i krásný výhled na město.

Pro Váš co nejlepší zážitek z balónového létání garantujeme:

• Let se uskuteční v maximálně 4-7místním koši podle zakoupené varianty (žádné "balónové autobusy" pro 10 až 15 osob).

• Neodmyslitelnou součástí je po přistání slavnostní křest a přijetí pasažérů do stavu balonářského s přípitkem šampaňským.

• Každý pasažér obdrží originální křestní list s balonářským jménem.

Podmínky

Let balonem mohou absolvovat děti i dospělí od 12 let. Minimální výška je však 130 - 140cm. Děti 12-18 let pouze se souhlasem rodičů. Vítr nesmí foukat směrem na západ, severozápad ani sever.

Počasí

Pro balón je nebezpečné létat, když je vítr větší než 5m/s nebo slabší než 3 km/h. Dále se nelétá při hustém dešti a bouřkách.

Čas

Samotný let trvá cca 1 hodinu a 30 minut, na celou akci je však třeba vyhradit zhruba 3 - 4 hodiny. Sraz na místě vzletu je zhruba při východu slunce a nebo cca 2 hodiny před západem slunce.

Počet účastníků

Let balónem je určen pro 1 i více osob.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni v prostoru vzletu a příletu horkovzdušného balónu. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

Doporučujeme se sportovně obléci. Ve výšce je max. o 1-2 stupně nižší teplota než na zemi, není nutné se tepleji oblékat.

Sezóna

Lze celoročně, ale doporučujeme období duben - říjen.

Měli byste vědět

Pokud chcete letenky pro více osob, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci.

Pozor! Let balónem nad Prahou je možné uskutečnit pouze s povolením k letovému provozu. Proto i v případě vhodného počasí se může let přeložit na jiný termín.

Rezervace termínu

Po domluvě 2-3 týdny předem.

Darečky.cz