• Sportovní zážitky

Kurz lyžování na monolyži

Dodavatel:
NOVINKA Trávite čas na zasněžených svazích na lyžích nebo snowboardu? Rádi byste si vyzkoušeli něco nového? Tak na monoski si určitě užijete adrenalin a novou zábavu ze zimního sportu. Odhalte s námi výhody lyžování na monolyži. Program Během 4hodinového Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Kurz lyžování na monolyži
Cena:3 780,- Kč
bez DPH 3 124,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz lyžování na monolyži

NOVINKA

Trávite čas na zasněžených svazích na lyžích nebo snowboardu? Rádi byste si vyzkoušeli něco nového? Tak na monoski si určitě užijete adrenalin a novou zábavu ze zimního sportu. Odhalte s námi výhody lyžování na monolyži.

Program

Během 4hodinového kurzu Vás instruktor naučí techniku lyžování na monolyži. Je to širší lyže, na které máte obě nohy pevně upnuté vedle sebe. Technika jízdy je do určité míry podobná jízdě na lyžích. Program kurzu je stavěn vždy individuálně, dle Vaší potřeby.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti se znalostí jízdy na lyžích, znalost jízdy na snowboardu je výhodou. Děti od 12 let jen v doprovodu rodičů, od 14 let můžou samostatně.

Počasí

Dobré sněhové podmínky na lyžování.

Čas

Zážitek trvá 4 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pro 1 nebo 2 osoby dle zakoupené varianty.

Diváci

Diváci mohou být přítomni, mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Lyžařské oblečení, hůlky a přeskáče je nutné mít vlastní. Monolyže s vázáním je v ceně.

Sezóna

Listopad až duben.

Měli byste vědět

Cena kurzu nezahrnuje hůlky, přeskáče, dopravu a stravu. Cena zahrnuje zálohu 500 Kč na permanentku v středisku. Pokud je cena permanentky vyšší než záloha, zákazník musí rozdíl ceny doplatit lektorovi na místě.

Lyžařské středisko, na kterém se bude kurz konat si domluvíte při rezervaci. Kurz není možné absolvovat v lyžařském areálu bez sedačkové lanovky.

Rezervace termínu

Minimálně týden dopředu.Termín a lyžařské středisko schvaluje lektor.

Darečky.cz