• Dárky auto - moto

Jízda autem Hummer H3

Dodavatel:
NOVINKA Pánové, máme pro Vás novinku! Krásný a komfortní terénní vůz Hummer H3. Tento menší "bratr" modelu H2 byl poprvé představen v roce 2004 na autosalonu v Kalifonii. Je nejen silniční rychlostní express ale i výborný expediční speciál do toho nejtěžš Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Jízda autem Hummer H3
Cena:1 380,- Kč
bez DPH 1 141,-

Zboží nelze momentálně objednat

Jízda autem Hummer H3

NOVINKA

Pánové, máme pro Vás novinku! Krásný a komfortní terénní vůz Hummer H3. Tento menší "bratr" modelu H2 byl poprvé představen v roce 2004 na autosalonu v Kalifonii. Je nejen silniční rychlostní express ale i výborný expediční speciál do toho nejtěžšího terénu.

Hummer H3 - Program

Během prvních pár minut řízení dostanete od instruktora krátkou instruktáž a pak už jen šlápnete na plyn a užíváte si úžasnou jízdu za volantem auta Hummer H3. Jeho vlastnosti otestujete na silnici i mimo ní. Dálnice, lesní a polní cesta, terény a bahno. To je ten pravý offroadový zážitek pro Vás. Nechte se unést až dvouhodinovou jízdou různorodým terénem. Na své si přijde opravdu každý.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy. Minimální věk je 12 let (pouze jako spolujezdec). Držitelé řidičského průkazu min. sk. B mohou i sami řídit.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh jízd.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu - jednoho řidiče. Ten si ale může vzít s sebou do vozu 2 spolujezdce, za které se nic nepřiplácí.

Oblečení

Doporučujeme sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících je třeba se obléci teple.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Darečky.cz