• Kurzy

Fotografem za 2 dny

Dodavatel:
Rozklíčujte tajemství pěkných fotek a těšte se ze svých obrázků! Naučte se pracovat s clonou, s délkou expozice a hloubkou ostrosti a foťte snímky, které mají šmrnc. Zapomeňte na nudná alba fotografií z dovolené a chlubte se známým svou skoro profesionál Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Fotografem za 2 dny
Cena:2 590,- Kč
bez DPH 2 141,-

Zboží nelze momentálně objednat

Fotografem za 2 dny

Rozklíčujte tajemství pěkných fotek a těšte se ze svých obrázků! Naučte se pracovat s clonou, s délkou expozice a hloubkou ostrosti a foťte snímky, které mají šmrnc.

Zapomeňte na nudná alba fotografií z dovolené a chlubte se známým svou skoro profesionální prací s aparátem. Uvidíte, že všichni budou žasnout a budou obdivovat Váš um!

Program

Během dvoudenního kurzu (10 vyučovacích hodin) si pod vedením profesionálního fotografa osvojíte základy fotografování. Přestanete se bát manuálního režimu na svém přístroji, protože budete přesně vědět, jak na něj. Nejen clona, expozice a hloubka ostrosti již nebudou neznámými pojmy – naopak - získáte jistotu, kdy přidat a kdy ubrat, aby byl výsledek co nejlepší. Konečně budete mít hezké, ostré a správně barevné fotografie! Kromě teoretického úvodu, budete mít i dostatek času prozkoušet si nabyté znalosti v praxi. Naučíte se zvládat techniku práce s přístrojem a od profesionálního fotografa, který kurz povede, se dozvíte i mnohé o kompozici. Lektor Vás naučí triky, jak na obrázku nechat vyniknout fotografovaný objekt, ať už se bude jednat o fotografii portrétní, o krajinku, zátiší nebo o skupinové foto.

Podmínky

Vhodné pro muže, ženy i děti od 15 let.

Počasí

Při silném dešti se praktická cvičení provádí uvnitř budovy.

Čas

2 dny - odpoledne 13:30 - 18:30. Celkem 10 hodin.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen pro 1 a více osob. V kurzu je maximálně 12 účastníků.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

V ceně kurzu jsou zahrnuty i skripta.

Vlastní fotoaparát je výhodou, ale je možné i zapůjčení. Uveďte při rezervaci.

Rezervace termínu

Co nejdříve, záleží na obsazenosti termínu.

Darečky.cz