• Adrenalinové dárky

Army drill aneb Zpátky na vojnu

Dodavatel:
Koukáte rádi na válečné filmy, kde se vžíváte do role statečných vojáků? Vzpomínáte s přáteli občas na vojnu nebo jste na ní vůbec nebyli? Odložte televizní ovladač, místo bačkor navlékněte kanady a okuste opravdový armádní výcvik, při kterém si sáhnete n Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: Army drill aneb Zpátky na vojnu
Cena:2 010,- Kč
bez DPH 1 661,-

Zboží nelze momentálně objednat

Army drill aneb Zpátky na vojnu

Koukáte rádi na válečné filmy, kde se vžíváte do role statečných vojáků? Vzpomínáte s přáteli občas na vojnu nebo jste na ní vůbec nebyli? Odložte televizní ovladač, místo bačkor navlékněte kanady a okuste opravdový armádní výcvik, při kterém si sáhnete na své dno! Program s příznačným názvem Army Drill (armádní výcvik) Vás doslova vtáhne do boje a přinese netušená dobrodružství. Ideální dárek pro skupinu přátel, nejlepšího kamaráda, lenošivého manžela či upovídanou manželku.

Popis

Jedna ze základních povinností každého vojáka je mimo jiné chodit vždy řádně ustrojen a ozbrojen. I Vy dostanete názornou ukázku toho, jak oblékat a nosit vojenský šat. Poté již nic nebude bránit tomu vyrazit do terénu a na prohlídku našich armádních vozidel. Vojíne, pozor! Váš výcvik právě začíná...

Co přesně v něm bude zahrnuto, záleží na momentální náladě Vašeho velitele. Věřte ale, že nudit se rozhodně nebudete! Pořádně se zapotíte při dril parkur a je možné, že zažijete i chemický útok. Co když se někdo z Vaší roty zraní? Budete mu umět pomoci? A jaké to teprve bude svézt se v bojovém BVP!

Cena programu zahrnuje:

• oblečení a vybavení na dril,

• výcvik,

• služby velitele,

• prohlídku vojenské techniky,

• projížďku v BVP1,

• diplom.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 16 let. Nevhodné pro osoby s nemocemi srdce či krevního oběhu a s problémy s pohybovým aparátem z důvodu běhu a sportovního drilu.

Počasí

Nemá na zážitek vliv. Na vojnu se taky muselo, i když pršelo :-)

Čas

Zážitek trvá cca 4 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pro 1 a více osob. Ve skupině bude minimálně 8 osob.

Diváci

Dárek je pouze pro obdarovaného. Ostatní diváci se do areálu nedostanou.

Oblečení

Nutná vlastní pevná obuv, vojenské oblečení Vám bude zapůjčeno.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Termíny jsou předem určené, proto si rezervujete termín co nejdříve, ať máte větší výběr.

Darečky.cz